En Kaliteli Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Kaliteli Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz

Kankalrın Ortak Mekanı Kanka.forumv.biz Bütün Kankalar burda Sizler nerdesiniz ?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Krzyzewski: "Ben olsam Rose'u seçerdim"

YazarMesaj
asi_onur33
Admin
Admin
asi_onur33

Krzyzewski: "Ben olsam Rose'u seçerdim" Empty
MesajKonu: Krzyzewski: "Ben olsam Rose'u seçerdim"   Krzyzewski: "Ben olsam Rose'u seçerdim" EmptyPerş. Tem. 10, 2008 4:17 pm

ABD Ulusal Takımı ve Duke Üniversitesi'nin efsane coach'u Mike Krzyzewski, 2008 NBA draftı öncesi önemli bir açıklamada bulundu.

26 Haziran tarihinde New York'da gerçekleştirilecek olan 2008 NBA draftında ilk sıradan oyuncu seçme hakkına sahip olması durumunda Krzyzewski'nin, tercihini Derrick Rose'dan yana kullanmayı düşündüğü belirtildi. Krzyzewski yapmış olduğu açıklamada, "Derrick Rose geçtiğimiz yıl çok başarılı bir sezonu geride bıraktı. Açıkçası o gerçekten inanılmaz bir oyuncu. Özellikleri ve potansiyeli de belli. Ben onun gelecekte NBA'in önemli yıldızlarından biri olacağını düşünüyorum" dedi.

Geçtiğimiz yıl Memphis'de 40 karşılaşmada oynayan ve 29.2 dakika süre alan Rose, 14.9 sayı- 4.5 ribaund ve 4.7 asist ortalamaları yakalamıştı.

1 sayfadaki 1 sayfası