En Kaliteli Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Kaliteli Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz

Kankalrın Ortak Mekanı Kanka.forumv.biz Bütün Kankalar burda Sizler nerdesiniz ?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sloven Udrih, Sacramento'da Kaldı..

YazarMesaj
asi_onur33
Admin
Admin
asi_onur33

Sloven Udrih, Sacramento'da Kaldı.. Empty
MesajKonu: Sloven Udrih, Sacramento'da Kaldı..   Sloven Udrih, Sacramento'da Kaldı.. EmptyPerş. Tem. 10, 2008 4:19 pm

Sacramento Kings Genel Menajeri Geoff Petrie, geçtiğimiz sezon ortasında takıma dahil olan Sloven oyun kurucu Beno Udrih ile yeni bir kontrat imzaladıklarını açıkladı.

San Antonio Spurs'daki ilk üç sezonunda daha çok "rol oyuncusu" olan ancak Sacramento Kings'e geçtikten sonra burada yeteneklerini özgürce sergileme fırsatı bulan Udrih, bir çok takımın listesine girmişti. Hatta Spurs'un tecrübeli coach'u Gregg Popovich, Udrih'in Kings'deki performansı sonrasında Sloven oyuncuyu elden çıkartmakla yanlış yaptıklarını düşündüğünü açıklamıştı.

Sacramento Kings'den 5 yıl için yaklaşık $32milyon kazanacak olan Udrih,imza sonrası yapmış olduğu açıklamada, "Ben ve menajerim bu teklifi iyi değerlendirdik. Çünkü ben burada bana verilen fırsatı iyi değerlendirdim. San Antonio'da üç sezon geçirdim. Ancak ben burada kendi yeteneklerimi gösterme şansı yakaladım" dedi.

Geçtiğimiz yıl Sacramento Kings forması altında 65 karşılaşmanın 51'inde ilk beş başlayan Udrih, 12.8 sayı- 3.3 ribaund ve 4.3 asist ortalamalarıyla NBA kariyerinin en parlak dönemini geçirmişti. Sloven oyuncu, kariyerinin ilk üç sezonunu San Antonio Spurs forması altında geçirmişti.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-